Archiwum

Pracownie Kultury Maki

KONCERT RUDIEGO SCHUBERTHA

Data wydarzenia: 15-09-2017


W piątek, 15 września 2017 roku o godzinie 18:00,
wystąpi niepowtarzalny Rudi Schubert
z zespołem Big Silesian Band!

Pracownie Kultury Maki
ul. Olchowa 8, 20-355 Lublin


Pracownie Kultury Tatary

Koncert zespołu Transilvia

Data wydarzenia: 14-09-2017

Pracownie Kultury Tatary z niebywałą radością zapraszają Państwa na kolejny - pierwszy w nowym Sezonie Kulturalnym - koncert z cyklu "Czwartkowy Gram-OFF/ON", w ramach którego zapraszamy młodych, lubelskich artystów, dając im okazję do zaprezentowania Państwu swojej twórczości!

W czwartek, 14 września 2017 r., o godzinie 20:00 zaprezentuje się zespół TRANSILVIA​laugh


Pracownie Kultury Maki

Chorea Kozacka i Krajka - koncert

Data wydarzenia: 08-09-2017

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" oraz Związek Ukraińców w Polsce zapraszają do Pracowni Kultury Maki na koncert dwóch zespołów prezentujących ukraińską muzykę dawną – zarówno ludową, jak i dworską - renesansową i średniowieczną. Podczas koncertu wystąpi zespół Krajkaz Przemyśla oraz Chorea Kozacka z Kijowa.

W Pracowniach Kultury Maki, zespołom towarzyszyć będzie kapela Serhija Ochrimczuka z Kijowa, której muzycy – kwartet smyczkowy, profesjonalnie zajmują się rekonstrukcją muzyki dawnej i ludowej.


Wszystkie siedziby

Witaj szkoło na wesoło! - festyn rodzinny

Data wydarzenia: 06-09-2017

Jak żegnać wakacje, to tylko z Ruphertem i Rico - clownami, którzy na co dzień występują w Narodowym Królewskim Cyrku Królowej Holandii "Alladin-Althoff" w Amsterdamielaugh W środę, 6 września 2017, zapraszamy na ostatni tego lata, wakacyjny Piknik Rodzinny! Oj, będzie się działo! Startujemy puntualnie o godzinie 17:00, na terenach zielonych przy Drodze Męczenników Majdanka 26.


Wszystkie siedziby

Zatańcz z Lublinem: X MUZA - koncert LIVE

Data wydarzenia: 01-09-2017

Cykl koncertów plenerowych "Zatańcz z Lublinem" to okazja do zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat, w wykonaniu najlepszych zespołów z Lublina, ale i z całej Polski. Cykl koncertów plenerowych na Moście Mariana Lutosławskiego na Bystrzycy pozwoli mieszkańcom całego miasta przenieść się w czasie na potańcówki przy muzyce na żywo.

W piątek 1 września 2017 roku, o godzinie 20:00, na Moście Kultury zaprezentujemy wyreżyserowane przez nas widowisko muzyczne X MUZA - koncert LIVE!

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło