Warsztatownia RPG

Warsztatownia RolePlayGame to propozycja dla dzieci i młodzieży zainteresowanych zgłębianiem świata gier fabularnych. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie tworzą postaci, budują ich historie, umiejętności i sterują ich losami.

W prastarym królestwie, grupa nieznanych sobie postaci, w dziwny sposób połączyła siły, by razem pokonać czyhające na nich stwory, a także zdobyć magiczne kryształy, które przywrócą równowagę we wszechświecie. Dołączając do WarsztatowniRPG poznacie gnoma Ginerga i jego dzieci: króla Gardorna oraz Eliena zamienionego w ducha. Wachlarz indywidualności dopełniony zostaje przez wróżkę Kendrę, elfki Arię i Esmeraldę, generała Deimosa, czy tajemniczego mędrca zamieszkującego Labirynt. Bohaterom przyjdzie zmierzyć się z Demonicznym Grzesiem i jego skrzypcami, Pustklątkiem, Blobim i wieloma innymi fantastycznymi potworami i stworzeniami zamieszkującymi tę krainę.

To fantastyczna przygoda, w szczególny sposób rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. W programie są również gry rozwijające skojarzenia, spostrzegawczość i refleks, współpracę w grupie, a także wyobraźnię przestrzenną.

Zajęcia odbywają się:

  • Pracowniach Kultury Maki
    • środy w godzinach od 17:00 do 18:00.
       

Odpłatność: zajęcia bezpłatne

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło