Akcja "Lato w Mieście" turnus czwarty - 18.07-22.07.2016

IV turnus za nami!! W tym roku Akcja "Lato w Mieście" odbywała się u nas po raz pierwszy już nie w dwóch, a W TRZECH SIEDZIBACH!! Dzięki temu jeszcze więcej dzieci mogło skorzystać z naszej wakacyjnej oferty!! smileysmiley

Podczas czwartego turnusu dzieciaki skorzystały z następujących atrakcji:

  • Wycieczka do Ogrodu Rustykalnego - warsztaty kulinarne: wykonanie pysznych i pachnących rogalików z nadzieniem z konfitury dyniowej, a także spróbowanie napoju "Zefirek" z dodatkiem ziół z eko-upraw, zwiedzanie ogrodu rustykalnego, a następnie zabawy i animacje w plenerze.
  • Wycieczka do Magicznych Ogrodów - zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, a także zabawy w plenerze na bajkowych placach zabaw.
  • Wycieczka do Wiklinowej Farmy - warsztaty ceramiki: nauka tworzenia glinianych naczyń, zabawy w plenerze, a dla zgłodniałych ognisko i grill.
  • Dzień Filmowy w Pracowniach Kultury Maki - projekcja dwóch filmu na naszym kinowym ekranie z pałaszowaniem popcornu, ale także kalambury i gry o tematyce filmowej.
  • Wyjazd do Wioski Słowian - poznawanie tradycji i stylu życia naszych przodków: wybijanie pierwszych monet, dawne tańce, nauka strzelania z łuku, drzeworyt i plecionkarstwo, nauka kaligrafii ptasim piórem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom czwartego turnusu i do zobaczenia na zajęciach w Sezonie Kulturalnym 2016/2017! smiley

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło