Akcja "Lato w Mieście" turnus pierwszy - 27.06-01.07.2016

I turnus za nami!! W tym roku Akcja "Lato w Mieście" odbywała się u nas po raz pierwszy już nie w dwóch, a W TRZECH SIEDZIBACH!! Dzięki temu jeszcze więcej dzieci mogło skorzystać z naszej wakacyjnej oferty!! smileysmiley

Podczas pierwszego turnusu dzieciaki skorzystały z następujących atrakcji:

  • Wycieczka do Magicznych Ogrodów - zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, a także zabawy w plenerze na bajkowych placach zabaw.
  • Wycieczka do Młyna Hipolit - warsztaty archeologiczne (zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna), w tym lepienie naczyń glinianych, poszukiwanie skarbu i płukanie złota, a po ciężkiej pracy - ognisko.
  • Wycieczka do Wiklinowej Farmy - warsztaty wikliniarskie: wyplot prostych form z wikliny, zabawy w plenerze, a dla zgłodniałych ognisko i grill.
  • Dzień Filmowy w Pracowniach Kultury Maki - spektakl "Jaś i Małgosia", projekcja filmu na naszym kinowym ekranie z pałaszowaniem popcornu, ale także kalambury i gry o tematyce filmowej.
  • Wyjazd na Słoneczny Wrotków - skorzystanie z kompleksu basenów MOSiR położonych na świeżym powietrzu nad Zalewem Zemborzyckim.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszego turnusu i do zobaczenia na zajęciach w Sezonie Kulturalnym 2016/2017! smiley

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło