Bajkowe Opowieści - 12.06.2015

Bajkowe Opowieści – 12 czerwca 2015 r. - "Bajki z dreszczykiem"

W piątek, 12 czerwca, zaprosiliśmy wszystkich sympatyków naszego cyklu, który przenosi nas w świat literatury dziecięcej, a także ulubionych bajek sprzed lat, na kolejne i zarazem, o czym informujemy z nieskrywanym smutkiem i żalem, ostanie w tym sezonie piżamowe spotkanie. Zakończyliśmy jednak sezon z przytupem! Przygotowaliśmy spotkanie z bajkami z dreszczykiem!

Na początku, każdy "młody detektyw" otrzymał specjalny identyfikator z odciskiem swojego kciuka, po czym przypomnieliśmy sobie przygody bardzo bojaźliwego psiaka - Scooby'ego Doo. Zaraz po projekcji rozpoczęliśmy tworzenie najstraszniejszych potworów, jakie można sobie wyobrazić. Powstawały one na specjalnie przygotowanych i podświetlonych na upiornie czerwony kolor stołach.

Kolejnym punktem programu była projekcja przygód profesora Baltazara Gąbki, Smoka Wawelskiego oraz Jego wiernego towarzysza Bartoliniego Bartłomieja herbu Zielona Pietruszka. Po bajce rozpoczęło się tworzenie "wampirzych" nietoperzy, a by zakończyć miło i smakowicie, razem z Bartolinim Bartłomiejem, przygotowaliśmy przepyszną i jakże zdrową sałatkę owocową z kefirowym sosem. Konsumpcja odbyła się podczas oglądania jeszcze jednego, przepysznego odcinka "Porwania Baltazara Gąbki".

Bardzo nam miło, że trafiliśmy z pomysłem i na każdym spotkaniu były Was tłumy. Nasza bajkowa myśl piżamowa będzie kontynuowana po wakacjach, więc śledźcie nasz fanpage na Facebooku, stronę internetową i witryny okienne, a na pewno żadna bajkowa opowieść Was nie minie. Do zobaczenia po wakacjach!

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło