Koncert hip-hopowy MATYS - 15.12.2016

Pracownie Kultury Tatary proponują cykl wydarzeń zatytułowany "Czwartkowy Gram-OFF/ON". W ramach cyklu będziemy zapraszać naszych, lubelskich artystów, tworzących wartą wypromowania muzykę!

W czwartek,  15 grudnia 2016 r., o godzinie 20:00 zaprezentował się Państwu hip-hopowiec MATYS (Łukasz Matysiak)laugh

Osoby interesujące się undegroundowym rapem mogą go kojarzyć z podziemnych składów takich jak PM95 czy Lubelski Ambaras, których jest byłym członkiem.

Własne teksty zaczął pisać w 2009 roku. Nagrywaniem zajął się w 2011, a swoją solową działalność zaczął rok temu - czego efektem będą nadchodzące mixtape'y - "4 piętro" i "11 blok". Twórczość Matysa jest eklektyczna, dzięki czemu zarówno ortodoksyjny hip-hopowiec jak i entuzjasta świeżych brzmień znajdzie w niej coś dla siebie. Utwory Łukasza traktują głownie o jego osobie i relacjach z tym co go otacza. Są to jednocześnie prozaiczne historie jak i dość dosadne i nie zawsze pozytywne odczucia z głębi serca, o których rzadko mówi się nawet swoim najbliższym.

Mimo tej mocnej treści Matys stara się przekazać w swoich utworach pozytywne przesłania. Na koncercie zaprezentuje swoje autorskie utwory.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło