Koncert "Umówiłem się z Nią na Olchowej" - 07.03.2016

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice", chcąc docenić kobiety nie tylko jeden dzień w roku - ósmego marca, oficjalnie ogłosił marzec 2016 roku MIESIĄCEM KOBIET!! laughlaugh Przez cały miesiąc odbywały się bezpłatne wydarzenia dedykowane kobietom!

Drugą propozycją był koncert "Umówiłem się z Nią... na Olchowej"! W poniedziałek, 7 marca 2016 roku, o godzinie 18:00 na sali widowiskowej Pracowni Kultury Maki odbył się koncert, podczas którego nie zabrakło pięknych pieśni i piosenek wychwalających kobiece przymioty i walory. Nasi Artyści umówili się z każdą z Pań na widowni na szóstą wieczorem (nie na dziewiątą!), by znaleźć "Odrobinę szczęścia w miłości"... Choć "Miłość swe humory ma", to z radością zaśpiewali "Musisz w tę noc moją być"... Nie zapomnieliśmy o żadnej Pani, bo przecież "Brunetki, blondynki", nasi Artyści wszystkie Was dziewczynki... całować chcą!! wink

Wystąpili dla Pań znani i lubiani artyści scen lubelskich, soliści Teatru Muzycznego w Lublinie: Jakub Gąska (tenor), Patrycjusz Sokołowski (bas) i Marcin Żychowski (baryton), przy akompaniamencie: Natalii Nikitiny Kozub (skrzypce) i Agnieszki Schulz-Brzyskiej (fortepian). Koncert poprowadził Łukasz Drozd.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło