Koncert zespołu Cuatro Manos - 30.03.2017

Pracownie Kultury Tatary proponują cykl wydarzeń zatytułowany "Czwartkowy Gram-OFF/ON". W ramach cyklu będziemy zapraszać naszych, lubelskich artystów, tworzących wartą wypromowania muzykę!

W czwartek,  30 marca 2017 r., o godzinie 20:00 (w związku z chorobą Ani Michałowskiej - wokalistki wykonującej koncert "Snów Pejzaże") zaprezentował się Państwu zespół Cuatro Manoslaugh

W skład zespołu wchodzi dwóch gitarzystów: Jakub Kotynia i Michał Lewartowicz.​ Jakub jest gitarzystą, kompozytorem, aranżerem oraz pedagogiem. Na swoim koncie ma między innymi udział w finale Mistrzowskiego konkursu Gitary Jazzowej im. Marka Blizińskiego Guitar City 2008 oraz udział w Old Jazz Meeting Złota Tarka 2011. Jest wykładowcą na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej UMCS w Lublinie oraz pedagogiem w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Lublinie.​ Michał jest gitarzystą i pedagogiem. Dwukrotny laureat nagrody indywidualnej na konkursie jazzowym Europejskie Integracje Muzyczne, kompozytor muzyki i autor piosenek do spektakli Studenckiego Teatru STOPA oraz teatru Proscenian. Czynny instrumentalista, obecnie współpracujący z zespołami: Lia Fail i A-Steroid.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło