Koncert zespołu Kształty Słów - 16.02.2017

Pracownie Kultury Tatary proponują cykl wydarzeń zatytułowany "Czwartkowy Gram-OFF/ON". W ramach cyklu będziemy zapraszać naszych, lubelskich artystów, tworzących wartą wypromowania muzykę!

W czwartek,  16 lutego 2017 r., o godzinie 20:00 zaprezentował się Państwu zespół Kształty Słówlaugh

Zespół Kształty Słów powstał w maju 2008 roku. Na twórczość zespołu Kształty Słów składają się melodyjne piosenki do wartościowych tekstów. Pomimo tego, że zespół klasyfikuje się do nurtu piosenki literackiej, to wykorzystuje on to co najlepsze z różnych nurtów muzyki rozrywkowej. Czerpie inspiracje z rocka, jazzu, bluesa, bossa novy, folku, a nawet reggae. Sprawia to, że twórczość ich jest przystępna i atrakcyjna nawet dla osób na co dzień nie słuchających poezji śpiewanej i piosenki autorskiej.

Koncert "Nostalgia, wino i jazz" to poetyckie teksty w muzycznej oprawie pianina, skrzypiec oraz gitary. To koncert piosenki okraszonej wrażliwością zakochanych wraz z szelestem cicho spadającego jesiennego liścia, z pobrzmiewającą w tle nutką jazzu i tekstami Beaty Korybko.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Katarzyna Kwiatkowska (wokal), Dariusz Kwiatkowski (wokal, klawisze), Piotr Koczur (gitara) i Magdalena Sionkowska (skrzypce).

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło