MediaLab: "Od pomysłu do premiery" - 17.05.2015

Rozpoczęliśmy wyjątkowy cykl warsztatów filmowych "Od pomysłu do premiery", skierowany do osób w praktycznie każdym wieku. Jest to idealna okazja by poznać tajniki realizacji filmu, podstawy aktorstwa filmowego, obsługi sprzętu fotograficznego oraz cyfrowej obróbki grafiki, a także wziąć udział w pracach nad własnym filmem krótkometrażowym.


Na drugim spotkaniu nadszedł czas zakasać rękawy i wziąć się solidnie do roboty. Uczestnicy pod okiem prowadzącego tworzyli scenariusz filmu, który planują nakręcić. Następnie produkcja ruszyła i zostały wykonane pierwsze ujęcia. Pomysł na film jest bardzo ambitny, mimo krótkiego metrażu. Jednak do oficjalnej premiery i prezentacji finalnego dzieła zostaje jeszcze dużo pracy. - 17 maja 2015 r.


Cykl warsztatów "Od pomysłu do premiery" jest realizowany w ramach projektu "Inwestycja w Kulturę" (Inwestycja w kulturę. Działania systemowe na rzecz edukacji kulturalnej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013, ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Priorytet 3 Współpraca sieciowa oraz inicjatywy społeczności lokalnych. Działanie 3.1. Rozwój regionalnych i lokalnych możliwości współpracy transgranicznej).

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło