MediaLab: "Od pomysłu do premiery" - 28.06.2015

Rozpoczęliśmy wyjątkowy cykl warsztatów filmowych "Od pomysłu do premiery", skierowany do osób w praktycznie każdym wieku. Jest to idealna okazja by poznać tajniki realizacji filmu, podstawy aktorstwa filmowego, obsługi sprzętu fotograficznego oraz cyfrowej obróbki grafiki, a także wziąć udział w pracach nad własnym filmem krótkometrażowym.

Ot i nastał ten dzień. Dwunaste, ostatnie spotkanie. Zaczęliśmy "Od pomysłu (...)" i wreszcie dotarliśmy "(...) do premiery". Zaczęło się od wspólnych przygotowań sali i pyszności na popremierowy bankiet, produkcji pamiątkowych biletów, ustawiania naszego małego, bronowickiego kina. Wszyscy z ekscytacją zabrali się do pracy, bo przecież jak premiera, to premiera! Następnie nadszedł czas witania gości i wspólnego oglądania efektów dwumiesięcznej, weekendowej pracy Uczestników. Na koniec już tylko błyski fleszy, paparazzi, no i oczywiście wywiady z naszymi gwiazdami na czerwonym dywanie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego dnia cyklu warsztatów "Od pomysłu do premiery" - 28 czerwca 2015 r.

 

Dodatkowo gratka dla fanów kina - niczym materiał bonusowy na profesjonalnej płycie DVD - kulisy powstawania naszej produkcji... Mamy nadzieję, że będziecie się równie dobrze bawić oglądając materiał, jak my tworząc go.

 

Cykl warsztatów "Od pomysłu do premiery" jest realizowany w ramach projektu "Inwestycja w Kulturę" (Inwestycja w kulturę. Działania systemowe na rzecz edukacji kulturalnej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013, ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Priorytet 3 Współpraca sieciowa oraz inicjatywy społeczności lokalnych. Działanie 3.1. Rozwój regionalnych i lokalnych możliwości współpracy transgranicznej).

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło