MediaLab: "Od pomysłu do premiery" - 31.05.2015

Rozpoczęliśmy wyjątkowy cykl warsztatów filmowych "Od pomysłu do premiery", skierowany do osób w praktycznie każdym wieku. Jest to idealna okazja by poznać tajniki realizacji filmu, podstawy aktorstwa filmowego, obsługi sprzętu fotograficznego oraz cyfrowej obróbki grafiki, a także wziąć udział w pracach nad własnym filmem krótkometrażowym.

 

Podczas szóstych warsztatów nadszedł czas na uruchomienie komputerów. Mamy już całkiem sporo ujęć, a więc rozpoczęła się nauka montażu - postprodukcja bowiem jest równie ważna, jak sama praca nad ujęciami. Jednak takiej pracy tez jeszcze nie koniec. Na zakończenie szóstego dnia dokręciliśmy jeszcze niezwykle efektowne ujęcia wspomnień głównego bohatera wyświetlane na twarzy jednego z aktorów techniką video mappingu. - 31 maja 2015 r.

 

Cykl warsztatów "Od pomysłu do premiery" jest realizowany w ramach projektu "Inwestycja w Kulturę" (Inwestycja w kulturę. Działania systemowe na rzecz edukacji kulturalnej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013, ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Priorytet 3 Współpraca sieciowa oraz inicjatywy społeczności lokalnych. Działanie 3.1. Rozwój regionalnych i lokalnych możliwości współpracy transgranicznej).

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło