Młodzi Zdolni - 26.10.2015

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie zawsze daje szansę zaistnieć młodym, utalentowanym ludziom. Właśnie dlatego co jakiś czas organizowane są koncerty z cyklu "Młodzi Zdolni".

Tym razem swoje umiejętności zaprezentował Sebastian Kozub. Mimo młodego wieku, Sebastian jest laureatem bardzo wielu konkursów wiolonczelowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Zdobywał  laury w Austrii, Francji, Słowacji, Czechach, Estonii, Ukrainie, na Węgrzech, w Chorwacji i w Rosji.

Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym biorąc udział w wielu imprezach muzycznych. Występował w ramach prowadzonego przez Filharmonię Lubelską Festiwalu Spotkań Kultur, w cyklach koncertów: „Estrada młodych” oraz „Lubelskie forum sztuki współczesnej”. Koncertował we wnętrzach Zamku Królewskiego, w Łazienkach Królewskich w Warszawie, w sali balowej Pałacu w Łańcucie. Występował z orkiestrami: Filharmonii Kowieńskiej na Festiwalu „Talenty Europy” w Kownie na Litwie i z orkiestrą festiwalową „Talents for Europe” na  Słowacji.

Młodemu Muzykowi akompaniować na pianinie będzie Agnieszka Schulz – Brzyska, a koncert poprowadzi Karol Furtak.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło