Zakończenie Sezonu Kulturalnego 2015/2016 - 11.06.2016

Czwarty rok z rzędu skorzystaliśmy z gościnnych progów Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim, aby pokazać mieszkańcom Lublina, że Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" to miejsce dla każdego, w każdym wieku, z przeróżnymi pasjami i talentami.

W sobotę, 11 czerwca 2016 r. o godzinie 14:30 rozpoczęliśmy tegoroczne podsumowanie sezonu kulturalnego. A ewidentnie mieliśmy czym się pochwalić! Ponad 500 uczestników zajęć, 13 grup tanecznych, 11 zespołów plastycznych, 5 grup teatralnych, 3 aktywnie działające galerie, wystawy plenerowe, liczna grupa utalentowanych dorosłych, laury i wyróżnienia na konkursach wojewódzkich, koncerty gwiazd w sali widowiskowej Pracowni Kultury Maki i wiele, wiele innych osiągnięć...

Słychać nas było już od bramy wejściowej. Na wstępie, od 14:30 zaprosiliśmy wszystkich miłośników Zumby®, aby rozgrzali scenę i publiczność przed kolejnymi atrakcjami. O 15:00 rozpoczęła się właściwa Gala. Zebrana w Ogrodzie Saskim widownia zobaczyła prezentacje grup w najróżniejszym wieku. Były piosenki, układy taneczne (hip hop, taniec rewiowy, tańce baletowe i inne) oraz krótkie formy teatralne w wykonaniu młodzieży i dorosłych.

Dookoła widowni przez cały czas rozgrywały się gigantyczne akcje animacyjne i plastyczne na płótnach i stelażach.

Oj, działo się wiele, co potwierdzają radosne uśmiechy zebranych i dokumentują poniższe zdjęcia...

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej nowej oferty zajęciowej już po wakacjach, wypocznijcie i wróćcie do nas z kolejną dawką wspaniałej energii!Z radością informujemy, że Gala została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin, dr. Krzysztofa Żuka.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło