Pracownicy

 

Z dumą prezentujemy wszystkich ludzi, którzy razem tworzą zespół Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice".

To dzięki Ich pomysłom, zaangażowaniu, determinacji i wspólnej pracy, Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" wciąż się rozwija i może wywoływać uśmiechy na twarzach mieszkańców Lublina. 

Employee Image

DYREKTOR
DZIELNICOWEGO DOMU KULTURY "BRONOWICE"

 

Employee Image

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Employee Image

SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KADROWYCH

Employee Image

KIEROWNIK
PRACOWNI KULTURY TATARY


Ukończyła studia na Wydziale Artystycznym UMCS, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych (specjalizacja Grafika Warsztatowa), a wcześniej Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie (specjalizacja Formy Użytkowe Miękkie - zabawkarstwo). Oprócz kierowania filią DDK - Pracowniami Kultury Tatary - prowadzi tam również zajęcia.

Liczne szkolenia z zakresu: pedagogiki zabawy, sztuki użytkowej, rękodzieła artystycznego sprawiają, że jest niezastąpionym instruktorem plastyki dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci 7-12 lat. Podczas zajęć buduje przestrzeń do swobodnych działań artystycznych, kreuje otwarty model zajęć dający dzieciom możliwość swobodnej i spontanicznej wypowiedzi artystycznej. Dzieci poznają wiele technik plastycznych, a dzięki przyjaznej atmosferze domu kultury często eksperymentują i tworzą prace według własnych pomysłów. Jej celem, który konsekwentnie od wielu lat realizuje podczas pracy z dziećmi, jest ich rozwój oraz czerpanie radości z tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Podczas każdych zajęć stara się aby mali artyści mieli poczucie że to od nich zależy jak wygląda świat, który ich otacza.

Prowadzi także zajęcia z Malarstwa dla dorosłych, podczas których uczestnicy poznają tajniki malarstwa sztalugowego, olejnego. Poza rozwijaniem pasji, malarze amatorzy tworzą specyficzną społeczność ludzi o tych samych zainteresowaniach, są dla siebie nawzajem inspiracją i motywują się do działania. Podczas spotkań poruszane są także zagadnienia z zakresu wiedzy i historii sztuki. W trakcie sezonu kulturalnego grupa przygotowuje wystawy prezentujące przekrój swoich dokonań szerszej widowni.

Na zakończenie, opiekuje się także Klubem Seniora, czyli zajęciami z rękodzieła artystycznego dla osób z grupy 50 i 60+, którzy są kreatywni, rozwijający swoje pasje, aktywni i zaangażowani społecznie. Ważnym aspektem w pracy z Seniorami jest dla Niej zapobieganie samotności i wykluczeniu społecznemu osób w wieku starszym. Stawia na integrację społeczną, budowanie pozytywnych relacji i burzenie barier międzypokoleniowych. Klub Seniora jest otwarty dla wszystkich mieszkańców naszego miasta, dlatego z naszej oferty korzystają osoby zamieszkujące nawet w odległych dzielnicach Lublina. 

Employee Image

KIEROWNIK PROGRAMOWY

Employee Image

INSTRUKTOR

Employee Image

INSTRUKTOR

Employee Image

INSTRUKTOR

Employee Image

INSTRUKTOR

Employee Image

GRAFIK KOMPUTEROWY

Employee Image

WSPÓŁPRACA
INSTRUKTOR HIP-HOP

Employee Image

WSPÓŁPRACA
INSTRUKTOR 
GRY NA GITARZE

Employee Image

OBSŁUGA

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło