Wszystkie siedziby

AKCJA "Lato w mieście" - TURNUS II

Data wydarzenia: 04-07-2016

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!!
Z ogromną radością ogłaszamy, że rozpoczynamy II turnus Akcji "Lato w Mieście"!! W tym roku odbywa się u nas po raz pierwszy już nie w dwóch, a W TRZECH SIEDZIBACH!! Dzięki temu jeszcze więcej dzieci może skorzystać z naszej wakacyjnej oferty!! smiley smiley

W każdej z trzech instytucji dzieciaki mogą bawić się zgodnie z tym samym, przygotowanym przez nas, programem (choć realizowanym w różnej kolejności)... Szczegółowy plan tutaj:

Podczas

  • wyjazdu do Magicznych Ogrodów proponujemy między innymi: zwiedzanie obiektu z przewodnikiem, a także zabawy w plenerze. Dzieci mogą zabrać kieszonkowe na lody.
  • wyjazdu do Owadolandii proponujemy między innymi: przejście ścieżki edukacyjnej z przewodnikiem, własnoręczne tworzenie pamiątek z wycieczki - malowanie gipsowych odlewów owadów.
  • wyjazdu na Wiklinową Farmę proponujemy między innymi: warsztaty wikliniarskie - wyplot prostych form z wikliny (wykonane prace dzieci zabierają do domu), zabawy w plenerze, ognisko i grill do wyboru - prosimy o zabranie kiełbasek.
  • Dnia Filmowego proponujemy między innymi: projekcję filmu na dużym ekranie (5,5m x 3m) na sali widowiskowej w Pracowniach Kultury Maki z pałaszowaniem popcornu, ale także kalambury, gry i inne filmowe atrakcje.
  • wyjazdu na Słoneczny Wrotków proponujemy: skorzystanie z kompleksu basenów MOSiR położonych na świeżym powietrzu nad Zalewem Zemborzyckim, prosimy o zabranie kremów z filtrami, dużej ilości wody i dla chętnych kieszonkowego na lody.

Szanowni Państwo, prosimy, aby dzieci zawsze miały przy sobie: wodę do picia (nie kolorowe napoje gazowane), nakrycie głowy i krem z filtrem. W przypadku złego znoszenia jazdy autokarem, prosimy dodatkowo zaopatrzyć dziecko w leki przeciw chorobie lokomocyjnej dobrze przez nie tolerowane​.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło