Pracownie Kultury Maki

Andrzejkowy Zawrót Głowy

Data wydarzenia: 30-11-2017

Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki, jedne z najbardziej popularnych imienin w roku. Dziś na tak fantastycznej imprezie nie musi być obecny nawet sam solenizant – Andrzej. laugh Tradycja kultywowania dnia św. Andrzeja znana jest w Polsce przynajmniej od XVI wieku.

Andrzejki w stylu magicznym, w klimatach latino, lat 20./30. - sposobów na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru jest tyle, ile w mieście klubów, hoteli i restauracji, które organizują zabawę. Licencjonowane wróżki co roku wytężają wzrok (nie dwoma, a trzema "okami" wink ), aby dostrzec świetlaną przyszłość wypisaną na utrudzonych dłoniach obywateli. Niekiedy ciężko uwierzyć, jak taki ogrom informacji mógł się zmieścić na niektórych dłoniach.

W tym roku, w Pracowniach Kultury Maki czekać nas będzie wspaniała zabawa bez alkoholu. Start o godzinie 18:00. A jak szampańsko się bawić, to tylko z Ruphertem i Rico - clownami, którzy na co dzień występują w Narodowym Królewskim Cyrku Królowej Holandii "Alladin-Althoff" w Amsterdamie!

Zazwyczaj kojarzymy ich z familijnych tańców i zabaw integracyjnych dla dzieci, malowania włosów farbami fluorescencyjnymi i ozdabiania ich brokatową posypką. Podczas festynów z ich udziałem - confetti lata w powietrzu, a serpentyny tańczą z delikatnym wiatrem i unoszą się nad głowami roześmianych dzieciaków. Bańki mydlane wzbijają się do chmur, a wszystko obserwują z góry ogromne tańczące Dmuchańce!

Podczas czwartkowej zabawy w Pracowniach Kultury Maki, będą mogli Państwo poznać ich z zupełnie innej strony... Zapraszamy bardzo serdecznie na "Andrzejkowy Zawrót Głowy" z Ruphertem i Rico DLA DOROSŁYCH!

WSTĘP WOLNY!
UWAGA! Na zabawę obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc, pod numerem 81 444 00 06.

kiedy? - 30 listopada 2017 r., godz.18:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło