DDK "Bronowice"

Bajkowe Opowieści

Data wydarzenia: 11-12-2015

W piątek, 11 grudnia, zapraszamy na kolejne, a zarazem ostatnie w 2015 roku, spotkanie z naszego cyklu, który przenosi nas w świat literatury dziecięcej, a także ulubionych bajek sprzed lat.

Tym razem chcemy zaproponować temat "Bajkowy Rok", tj. bajki związane z zakończeniem roku i grudniowym, świątecznym, śniegowym szaleństwem wink

Zaczniemy od wyjątkowej animacji studia Walta Disneya z ulubionymi postaciami z "Krainy Lodu". Elsa, Olaf i Kristoff chcą przygotować Annie urodzinowe przyjęcie - coś jednak pójdzie nie tak... laugh Zaraz po bajce, razem, przygotujemy WYJĄTKOWE smakołyki z okazji urodzin Anny. cheekyNastępnie kolejna bajka, tym razem o psie Pluto, który pilnował swojej choinki, co wcale nie było takim łatwym zadaniem. Na zakończenie posłuchamy pięknej baśni o 12 miesiącach.

Oczywiście, jak to bywa co miesiąc, nie zabraknie wielu wyzwań i prac manualnych dla wszystkich dzieci i Ich opiekunów... wink Będzie sporo sklejania, malowania, a przy zabawie będzie nam towarzyszyła zimowa muzyka.

Wstęp bezpłatny.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło