DDK "Bronowice"

Bajkowe Opowieści

Data wydarzenia: 22-01-2016

W piątek, 22 stycznia, zapraszamy na kolejne, choć pierwsze w Nowym, 2016 roku laugh , spotkanie z naszego cyklu, który przenosi nas w świat literatury dziecięcej, a także ulubionych bajek sprzed lat.

Tym razem przypomnimy sobie najukochańsze i najzabawniejsze misie dawnych czasów... wink

Zaczniemy od wspaniałego pluszowego misia, co klapnięte uszko ma... laugh Obejrzymy zimowy, idealnie styczniowo-śniegowy odcinek, w którym Uszatek i Jego Przyjaciele postanowili zorganizować kulig. smiley Następnie przeczytamy sobie fragment bajki autorstwa Alana Alexandra Milnego o najsłynniejszym chyba misiu świata, o wyjątkowo małym rozumku. smiley Na zakończenie bajka prosto ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, o zabawnym Misiu Kudłatku - pluszowym misiu należącym do Agnieszki...

Oczywiście, jak to bywa co miesiąc, nie zabraknie wielu wyzwań i prac manualnych dla wszystkich dzieci i Ich opiekunów... wink Będzie troszkę rysowania, sklejania, wspólnego skakania i śmiechu, a przy zabawie będzie nam towarzyszyła wyjątkowa misiowa muzyka z filmów o przygodach Kubusia Puchatka, prosto ze studia Walta Disneya.

Wstęp bezpłatny.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło