Wszystkie siedziby

Boże Narodzenie 2016

Data wydarzenia: 25-12-2016

 


Szanowni Państwo!

Czas Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych okresów w ciągu roku. Jest to czas niezwykły, czas kiedy wszyscy ludzie stają się dla siebie bardziej serdeczni, czas kiedy ludzie się do siebie zbliżają, czas kiedy ludzie cieszą się każdą chwilą. Ma kojarzyć się ludziom z otaczającym ich dobrem. Wszystko po to, aby każdy z nas choć przez chwilę poczuł się wyjątkowo.

Boże Narodzenie ma nas łączyć, ma dawać poczucie bliskości z drugim człowiekiem, jednocześnie przybliżając nas do Dzieciątka Jezus. W Boże Narodzenie mamy uwierzyć w cud, mamy cieszyć się tym, co mamy i dzielić się tym z bliźnimi. Boże Narodzenie ma być czasem szczególnym, który pozostanie w naszych sercach przez cały kolejny rok, aby wtedy znów móc ponownie przeżywać ten piękny czas.

Życzenia na Boże Narodzenie to jedne z najpiękniejszych życzeń, które składają sobie ludzie. Składając sobie życzenia świąteczne chcemy, aby były one pełne radości, optymizmu i sympatii do drugiego człowieka. Każde życzenia świąteczne są jedyne i niepowtarzalne, każde życzenia mają sprawić bliskim radość. Tak właśnie objawia się magia Świąt Bożego Narodzenia.

Mając to na względzie, Dyrektor i Pracownicy Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice", składają Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze, z najbliższymi. Świąt, dzięki którym od nowa zapłonie w nas radość, pozytywne nastawienie i chęć zmieniania swojego życia, a także otaczającego nas świata na lepszy!

Razem, twórzmy wspaniałą kulturę!

 

 

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło