Pracownie Kultury Maki

Dziecięcy Klub Filmowy 3

Data wydarzenia: 05-11-2016

Zapraszamy wszystkie dzieci oczarowane magią kina!!

W trakcie spotkań prezentujemy piękne filmy familijne, poruszające animacje i wartościowe bajki, które są wstępem do dalszych rozważań, zabaw i wyimaginowanych podróży, by dzięki nim poznawać i lepiej rozumieć otaczający nas świat.


Naszą trzecią propozycją w ramach cyklu będzie przezabawna, kosmiczna przygoda, opowiadająca o sensie życia, miłości i poszanowaniu dla środowiska - "WALL-E"!

Wielokrotnie nagradzany reżyser "Gdzie jest Nemo" i kreatywni scenarzyści obrazów "Auta" i "Ratatuj" zabiorą Cię do nie tak odległej galaktyki na nową kosmiczno-komiczną przygodę o rezolutnym robocie o imieniu WALL-E.

Ziemia w dość odległej na szczęście przyszłości. Planeta została zaśmiecona przez ludzi do tego stopnia, że zmuszeni byli ją opuścić na pokładzie wielkiego statku kosmicznego Axiom. WALL-E (czyli: Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący. E-klasa) jest małym robocikiem obdarzonym niezwykłą osobowością. Mieszka sam na Ziemi i czuje się tu bardzo samotny. Wieczory umila sobie oglądaniem jedynej ocalałej wideokasety – musicalu „Hello Dolly”. Po setkach lat spędzonych na wykonywaniu zadania, do którego go stworzono, ciekawski i uroczy WALL-E odkrywa nowy cel swojego istnienia. Pewnego dnia poznaje nowoczesną i przepiękną EWĘ - lśniącego robota poszukiwawczego następnej generacji. Od tej chwili jego życie całkowicie się zmienia, a uczucia do EWY powodują, że WALL-E odkrywa swoje prawdziwe przeznaczenie i wyrusza na wyprawę po niewyobrażalnie fantastycznym wszechświecie.

Dołącz do nich i innych przezabawnych bohaterów w fantastycznej kosmicznej podróży.

[opis polskiego dystrybutora filmu]zwiastun w języku polskim


kiedy? - 5 listopada 2016 r., godz.12:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło