Pracownie Kultury Maki

Dziecięcy Klub Filmowy 4

Data wydarzenia: 19-11-2016

Zapraszamy wszystkie dzieci oczarowane magią kina!!

W trakcie spotkań prezentujemy piękne filmy familijne, poruszające animacje i wartościowe bajki, które są wstępem do dalszych rozważań, zabaw i wyimaginowanych podróży, by dzięki nim poznawać i lepiej rozumieć otaczający nas świat.


Naszą czwartą propozycją w ramach cyklu będzie piękna i mądra opowieść, w której jest miejsce na żart i dowcip, opowiadająca o bohaterstwie i dążeniu do upragnionego celu - "Dzielny Despero"!

Film zrealizowany na podstawie książki Kate Di Camillo. Jest to zadziwiająca i trzymająca w napięciu historia, łącząca elementy przygody i fantastyki. Głównym bohaterem jest Despero - mała, dzielna myszka o komicznie wielkich uszkach, która nade wszystko pragnęła zostać rycerzem. Wygnana z domu rodzinnego, z powodu nieprzystających dla mysiej natury marzeń, wyrusza w niezwykłą podróż. U boku serdecznego przyjaciela, szczura Roscuro, dokona rzeczy niezwykle szlachetnych, narażając życie dla ocalenia pięknej księżniczki.

Ta wspaniała baśń, dziejąca się za górami, za lasami, w magicznym królestwie Dor, pokaże wam czym jest honor i rycerskość, oraz sprawi, że i wy zapragniecie zostać najodważniejszymi myszkami wszech czasów!

[opis polskiego dystrybutora filmu]zwiastun w języku polskim


kiedy? - 19 listopada 2016 r., godz.12:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło