Pracownie Kultury Tatary

Koncert hip-hopowy MATYS

Data wydarzenia: 15-12-2016

Pracownie Kultury Tatary z niebywałą radością zapraszają Państwa na kolejny koncert z cyklu "Czwartkowy Gram-OFF/ON", w ramach którego będziemy zapraszać naszych, lubelskich artystów, tworzących wartą wypromowania muzykę!

W czwartek,  15 grudnia 2016 r., o godzinie 20:00 zaprezentuje się hip-hopowiec MATYS (Łukasz Matysiak)laugh

Osoby interesujące się undegroundowym rapem mogą go kojarzyć z podziemnych składów takich jak PM95 czy Lubelski Ambaras, których jest byłym członkiem.

Własne teksty zaczął pisać w 2009 roku. Nagrywaniem zajął się w 2011, a swoją solową działalność zaczął rok temu - czego efektem będą nadchodzące mixtape'y - "4 piętro" i "11 blok". Twórczość Matysa jest eklektyczna, dzięki czemu zarówno ortodoksyjny hip-hopowiec jak i entuzjasta świeżych brzmień znajdzie w niej coś dla siebie. Utwory Łukasza traktują głownie o jego osobie i relacjach z tym co go otacza. Są to jednocześnie prozaiczne historie jak i dość dosadne i nie zawsze pozytywne odczucia z głębi serca, o których rzadko mówi się nawet swoim najbliższym.

Mimo tej mocnej treści Matys stara się przekazać w swoich utworach pozytywne przesłania. Na koncercie zaprezentuje swoje autorskie utwory.

Serdecznie zapraszamy, wstęp bezpłatny!kiedy? - 15 grudnia 2016 r., godz.20:00
gdzie? - Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło