Pracownie Kultury Tatary

Koncert zespołu The Deutryx

Data wydarzenia: 14-12-2017

Pracownie Kultury Tatary z niebywałą radością zapraszają Państwa na kolejny koncert z cyklu "Czwartkowy Gram-OFF/ON", w ramach którego zapraszamy młodych, lubelskich artystów, dając im okazję do zaprezentowania Państwu swojej twórczości!

W czwartek, 14 grudnia 2017 r., o godzinie 20:00 zaprezentuje się zespół The Deutryxlaugh

The Deutryx to dwa podobne charaktery i mocne temperamenty. Znają się od dawna, choć jak przyznają, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od lat na scenie, ale nigdy w duecie. W końcu postanowili połączyć siły i stworzyć coś niepowtarzalnego. The Deutryx, czyli Barbara i Tomasz Deutrykowie to małżeństwo jedyne w swoim rodzaju. Krótko mówiąc: mieszanka wybuchowa. Podczas koncertu zespół zaprezentuje zarówno piosenki autorskie jak i niezapomniane przeboje z dawnych lat. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że w trakcie występu pojawią się spontaniczne małżeńskie kłótnie z elementami miłości.

W projekcie biorą udział: Barbara DeutrykTomasz Deutryk i Michał Iwanek (skrzypce).Barbara Deutryk przez lata śpiewała poezję (wówczas Bazia Szot), zdobywając nagrody i wyróżnienia m.in. na takich festiwalach jak Spotkania Zamkowe w Olsztynie czy Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie. Tomasz Deutryk w ciągu ostatnich 20 lat muzycznej działalności współpracował z artystami różnej maści – poczynając od muzyki elekronicznej (Plastelina), kończąc na poezji śpiewanej (Łukasz Jemioła, Lubelska Federacja Bardów)
Na scenie są nieprzewidywalni, zaskakują nie tylko Publiczność ale i siebie nawzajem. Czasami występują z towarzyszeniem zespołu "Czcza dysputa" której skład zmienia się co najmniej dwa razy dziennie.

Serdecznie zapraszamy, wstęp bezpłatny!


kiedy? - 14 grudnia 2017 r., godz. 20:00
gdzie? - Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło