Pracownie Kultury Tatary

Maraton taneczny

Data wydarzenia: 04-03-2017

Ósmego marca obchodzimy coroczne święto nazwane "Dniem Kobiet", jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie. Utarło się, że w tym dniu mężczyźni obdarowują bliskie Ich sercu kobiety kwiatami - najczęściej goździkami lub tulipanami - oraz drobnymi podarunkami. Dlaczego jednak mamy doceniać kobiety tylko jeden dzień w roku? Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" oficjalnie ogłasza drugi rok z rzędu MIESIĄC KOBIET! A co?! laugh

Przez cały marzec odbywać się będą bezpłatne wydarzenia dedykowane kobietom! Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, a wszystkich Panów zachęcamy do zrobienia swojej wybrance prezentu i towarzyszenia Jej podczas naszych niesamowitych atrakcji!


Naszą pierwszą propozycją, inaugurującą Miesiąc Kobiet 2017, będzie MARATON TANECZNY w Pracowniach Kultury Tatary! Zabawę poprowadzą Małgorzata Król-Smagała i Anna Mokiejewska.

Maraton rozpoczniemy Pobudką na cały weekend, czyli niesłychanie energetyczną rozgrzewką! Następnie rytmy latino oraz najnowsze hity wprowadzą nas w świat tanecznej euforii. Uczestnicy maratonu będą mogli pokołysać się w takt salsy, a także nauczyć się najsłynniejszych choreografii rodem z teledysków światowych gwiazd, które oglądać można w stacji muzycznej MTV.        Endorfinom nie będzie końca, ale żeby mieć jeszcze siły na inne, kobiece, oczywiście równie ważne sprawy, już po maratonie, na zakończenie przygotowaliśmy dla Pań wyciszenie w tańcu Flow dance, który wykorzystuje elementy baletu, tańca współczesnego oraz stretchingu.

UWAGA! Aby Panie mogły czerpać 100% przyjemności z wydarzenia, przez dwie godzinny, na oddzielnej sali, do Państwa dyspozycji będzie animator, który zajmie się dziećmi.


kiedy? - 4 marca 2017 r., godz. 10:00
gdzie? - Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło