Pracownie Kultury Maki

Maraton Zumba Fitness

Data wydarzenia: 06-03-2016

Ósmego marca obchodzimy coroczne święto nazwane "Dniem Kobiet", jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie. Utarło się, że w tym dniu mężczyźni obdarowują bliskie Ich sercu kobiety kwiatami - najczęściej goździkami lub tulipanami - oraz drobnymi podarunkami. Dlaczego jednak mamy doceniać kobiety tylko jeden dzień w roku? Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" oficjalnie ogłasza w tym roku MIESIĄC KOBIET! A co?! laugh

Przez cały marzec odbywać się będą bezpłatne wydarzenia dedykowane kobietom! Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, a wszystkich Panów zachęcamy do zrobienia swojej wybrance prezentu i towarzyszenia Jej podczas naszych niesamowitych atrakcji!


Pierwszą propozycją jest MARATON ZUMBA® FITNESS! Czym jest Zumba® tłumaczyć zapewne nie musimy... wink Powstała w latach '90 XX wieku i jej popularność ciągle rośnie, gromadząc na zajęciach rzesze miłośników tańca, muzyki, dobrej zabawy, a przy okazji spalania zbędnych kalorii! smiley Chyba większość zgodzi się z Meghan Trainor, że czujemy się o niebo lepiej, gdy tańczymy... cheekyJuż 6 marca, w niedzielę, o godzinie 17:00 spotykamy się na sali widowiskowej Pracowni Kultury Maki i ruszamy z wyjątkowym, trzygodzinnym maratonem! wink Imprezę poprowadzą:

  • Natalia Flis
  • Sylwia Gawęda
  • Weronika Kopczyńska
  • Kamila Smyk
  • Sylwia Szczęsna
  • Kinga Wasak

Podczas Maratonu odbywać się będą liczne konkursy, podczas których można będzie wygrać zestawy upominków od Zumba® Fitness oraz DDK "Bronowice", a także cztery miesięczne karnety na zajęcia Zumba® Fitness w Dzielnicowym Domu Kultury "Bronowice", Pracowniach Kultury Tatary i Pracowniach Kultury Maki! Regulamin konkursu do pobrania poniżej. Nie można przegapić takiej okazji! Świetna zabawa gwarantowana!

Należy zabrać ze sobą: wygodne, sprawdzone, sportowe obuwie na zmianę, butelkę wody, wygodny, luźny, niekrępujący ruchów strój, drobną przekąskę, dobry humor i dużo energii! Wstęp oczywiście bezpłatny.


     


DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło