DDK "Bronowice"

Poranek Muzyczny

Data wydarzenia: 06-12-2015

Jako że 6 grudnia jest dniem, który wszystkim dzieciom kojarzy się z wizytą Świętego Mikołaja, nie pozostało nam nic innego, jak z okazji Mikołajek zrobić coś wyjątkowego!

Zapraszamy na wyjątkową bajkę muzyczną pod tytułem "Przygody Koziołka Matołka", w ramach cyklu "Poranki Muzyczne".

Będzie to dowcipna inscenizacja bajki Kornela Makuszyńskiego. Główny bohater przemierza świat szukając własnego miejsca na ziemi. Podróżując, spotyka wiele ciekawych postaci i doświadcza różnych zabawnych przygód. Niejednokrotnie wpada w kłopoty, z których – dzięki swojej wytrwałości – wychodzi jednak cało. Akcja przedstawienia jest wartka i dynamiczna, a rymowany i zabawny tekst sprawia, że nie ma czasu na nudę. Niewątpliwym atutem widowiska są rytmiczne, szybko wpadające w ucho piosenki.

Przedstawienie ma charakter interaktywny - dzieci aktywizowane są do uczestnictwa w inicjowanych przez aktorów sytuacjach scenicznych. W spektaklu występują młodzi aktorzy scen lubelskich – Monika Rulka i Łukasz Drozd.


Zaraz po bajce, wszystkie łakomczuchy będą mogły zapełnić swoje brzuchy smakołykami z naszej czekoladowej fontanny oraz pobawić się podczas wyjątkowej Mikołajkowej Zabawy z masą balonów!

smiley    wink

Takich atrakcji nie serwujemy często, więc warto nas odwiedzić i spędzić z nami to niedzielne przedpołudnie!

kiedy? - 6 grudnia 2015, godz.11:30
gdzie? - Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice", ul. Krańcowa 106

 laugh A w zeszłym roku wyglądało to tak laugh

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło