Pracownie Kultury Maki

Poranek Muzyczny

Data wydarzenia: 05-06-2016

Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Poranki Muzyczne".

W niedzielę, 5 czerwca 2016 r., zaprezentujemy niebywałą bajkę pod tytułem "Pociąg pełen uśmiechu", w wykonaniu dwójki wyjątkowo zdolnych, młodych artystów scen lubelskich. Spektakl zdobył już uznanie wielu nauczycieli, a także całej masy dzieciaków w przedszkolach i szkołach województwa lubelskiego, gdzie został niesamowicie ciepło przyjęty i jest prezentowany od marca tego roku.

Jest to interaktywna audycja przybliżająca dzieciom mniej i bardziej znane wiersze Juliana Tuwima. Humorystyczne interpretacje utworów tworzą atrakcyjną całość, która dzięki zastosowaniu elementów muzycznych i tanecznych, zachwyca odbiorców w każdym wieku (niejednokrotnie wywołując salwy głośnego śmiechu publiczności! laugh ). W przedstawieniu zobaczyć można zabawne perypetie takich postaci, jak: Słoń Trąbalski, Zosia Samosia, Murzynek Bambo i Grześ. Motywem przewodnim jest wiersz „Lokomotywa”... 

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej podróży pociągiem pełnym uśmiechu do krainy fantazji i dobrej zabawy.Zachęcamy do spędzenia z nami kolejnego niedzielnego przedpołudnia :)

kiedy? - 5 czerwca 2016 r., godz.12:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło