Pracownie Kultury Maki

Poranek Muzyczny

Data wydarzenia: 11-12-2016

Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Poranki Muzyczne".

W niedzielę, 11 grudnia 2016 r. o godzinie 12:00, zaprezentujemy ostatnią, szóstą audycję pod hasłem "Pyza na polskich dróżkach"... Dzięki nim przybliżymy młodym widzom piękno kultury ludowej, różnorodność regionalnych strojów, muzyki i tańców legend, zwyczajów, gwary i obrzędów.

Podczas szóstego spotkania, Pyza zaprosi do wigilijnego stołu wszystkich, u których gościła podczas swojej podróży po Polsce. Razem przypomną sobie tańce regionalne, barwne stroje i ciekawe miejsca, a także porozmawiają o bożonarodzeniowych zwyczajach w różnych regionach Polski. Razem z dziećmi, Pyza będzie wykonywała ozdoby choinkowe podczas warsztatów i udekoruje lukrem pyszne pierniczki. Na zakończenie przyjmie grupę tradycyjnych kolędników, z gwiazdą i turoniem, by wspólnie z dziećmi kolędować przy wigilijnym stole... A już po Nowym Roku, zupełnie nowa seria audycji w ramach cyklu "Poranki Muzyczne".

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej podróży po naszym wspaniałym kraju!Zachęcamy do spędzenia z nami kolejnego niedzielnego przedpołudnia :)

kiedy? - 11 grudnia 2016 r., godz.12:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło