Pracownie Kultury Maki

Poranek Muzyczny

Data wydarzenia: 15-01-2017

Zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Poranki Muzyczne".

W związku z ogromną popularnością audycji z serii "Pyza na polskich dróżkach", postanowiliśmy sięgnąć dalej i zapraszamy na kolejną serię "Jak polska Pyza wędrowała...", podczas której będziemy odwiedzać różne rejony poza granicami naszego kraju. W niedzielę, 15 stycznia 2017 r. o godzinie 12:00, zaprezentujemy pierwszą audycję z nowej serii!

Podczas pierwszego spotkania, Pyza wyruszy do nadmorskiej Danii. W kraju tym urodził się i tworzył prawdopodobnie najpopularniejszy baśniopisarz i poeta - Hans Christian Andersen. Razem z naszą bohaterką przypomnimy sobie przygodę dzielnej Gerdy, która za swoim przyjacielem Kajem udała się do pałacu samej Królowej Śniegu, zanurzymy się w morską toń razem z Małą Syrenką zakochaną w księciu ze świata ludzi, poznamy historię miłosną dzielnego Ołowianego Żołnierzyka i pięknej baletnicy, a także spróbujemy znaleźć wewnętrzne piękno z Brzydkim Kaczątkiem - poniżanym i wyśmiewanym przez całe podwórko... Wszystkim baśniom będzie oczywiście towarzyszyła piękna muzyka i taniec...

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej podróży po naszym pięknym kontynencie!Zachęcamy do spędzenia z nami kolejnego niedzielnego przedpołudnia :)

kiedy? - 15 stycznia 2017 r., godz.12:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło