DDK "Bronowice"

Rodzinny Retropiknik

Data wydarzenia: 02-06-2017

Włączając się w obchody Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich, proponujemy całą serię pikników, festynów oraz plenerowych wydarzeń kulturalnych, nazwaną Święto Lubelskich Dzielnic. Zaczniemy już 2 czerwca 2017 roku, w Dzielnicy Bronowice.

Zachęceni przez wiosnę, wspaniałą pogodę i wysoką temperaturę powietrza, zapraszamy na wydarzenie plenerowe nawiązujące do tradycji dawnych pikników. Zachęcamy do zabrania koców, koszy piknikowych i spędzenia rodzinnego popołudnia w stylu retro z naszymi animatorami.

Podczas pikniku zaproponoujemy masę atrakcji, a wśród nich przestrzeń z animacjami dla dzieci: boule, kręgle, serso, miasteczko cyrkowe i wiele innych. Przewidzieliśmy czas na familijne konstruowanie i puszczanie lataców, a także tworzenie ogromnych baniek mydlanych. Dodatkowo każdy będzie mógł wrócic do domu z pamiątkowym retro-zdjęciem. W programie zmieściliśmy jeszcze wiele większych i mniejszych niespodzianek, których nie zdradzimy, aż do ostatniej chwili.

Zabawie towarzyszyć będą tańce do muzyki zespołu Czarne Lwy z Przedmieścia! Rodzice będą mogli zatracić się w szalonych pląsach, podczas gdy nasi animatorzy zaopiekują się ich pociechami.

kiedy? - 2 czerwca 2017 r., godz. 16.00
gdzie? - Skwer przy Drodze Męczenników Majdanka 26

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło