Wszystkie siedziby

Ruszają zapisy na "Zimowe Atrakcje"!

Data wydarzenia: 11-01-2017

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!!

Z ogromną radością ogłaszamy, że w tym roku Akcja "Zima w Mieście" odbędzie się u nas drugi rok z rzędu W TRZECH SIEDZIBACH!! Dzięki temu jeszcze więcej dzieci będzie mogło skorzystać z naszej zimowej oferty!! smiley smiley

W każdej z trzech instytucji dzieciaki będą mogły bawić się zgodnie z tym samym, przygotowanym przez nas, programem... Większość proponowanych w tym roku atrakcji realizowanych będzie wspólnie, tj. WSZYSCY UCZESTNICY AKCJI - z każdej naszej siedziby - będą bawili się razem. 

Zapisy rozpoczynamy w środę 11 stycznia 2017 roku w kasie DDK "Bronowice" ul. Krańcowa 106, I piętro)! Specjalnie dla Państwa, w pierwsze dwa dni (tj. 11 i 12 stycznia) od godziny 8:00 do 15:00, w pozostałe dni - w godzinach pracy kasy, tj. od 12:00 do 15:00.

Zapisanie dziecka jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zimowiska, podpisaniem odpowiednich dokumentów oraz wpłatą w kasie 65 złotych, co stanowi należność od jednego uczestnika za jeden turnus pięciodniowy. Turnus I odbywa się w dniach 16-20 stycznia 2017 roku, turnus II odbywa się w dniach 23-27 stycznia 2017 roku. W Akcji "Zima w Mieście 2017", organizowanej przez DDK "Bronowice", mogą wziąć udział dzieci - uczniowie szkoły podstawowej (1 - 6 klasa) z ważną legitymacją szkolną.


 


ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA "ZIMOWE ATRAKCJE" W DDK "BRONOWICE",
PRACOWNIACH KULTURY TATARY I PRACOWNIACH KULTURY MAKI!!


UWAGA!!!
Zapisanie dziecka na Program "Akcja Zima w Mieście 2017" pn. "Zimowe Atrakcje", organizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" wymaga zaakceptowania regulaminu udziału w zajęciach, warsztatach i wydarzeniach kulturalnych. Regulamin dostępny do pobrania poniżej.


DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło