Pracownie Kultury Maki

Spektakl dla dzieci i Warsztaty Teatralne

Data wydarzenia: 16-12-2015

W ramach projektu "Kultura Dostępna na Makach" zrealizowaliśmy tzw. "Punkt Kultury". Nasi instruktorzy, z pomocą studentów Animacji Kultury z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, przemierzali dzielnicę Kośminek wzdłuż i wszerz, by poznać pomysły mieszkańców na inicjatywy kulturalne. Chcemy wspólnie przygotować najlepszą ofertę kulturalną w Lublinie!

Spośród wszystkich Waszych pomysłów na zajęcia stałe, cykliczne oraz jednorazowe wydarzenia kulturalne wybraliśmy te, które możemy zorganizować (chociaż koncert One Direction w Lublinie istotnie wydawał się kuszący wink ) i już niedługo zaprezentujemy ofertę Pracowni Kultury Maki. A już teraz zapraszamy na wybrane trzy wydarzenia, na których Wam zależało.

16 grudnia 2015, o godzinie 16:30, w Pracowniach Kultury Maki, przy ul. Olchowej 8, zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl, zrealizowany na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego, o przygodach przezabawnego Koziołka Matołka, który szukał Pacanowa, gdzie podobno Kozy podkuwają! laugh Bajka pełna jest zabawnych postaci odgrywanych przez młodych aktorów, a że audycja jest w pełni interaktywna, dzieci niejednokrotnie biorą udział w zabawach: są gośćmi na balu u królewny Zosi, pomagają  Koziołkowi w nauce chińskiego abecadła i wiele innych... Spektakl ten podbił już serca małych widzów województwa lubelskiego, gdyż jest prezentowany w przedszkolach i szkołach, a teraz zawita do Pracowni Kultury Maki. Dodatkowo, po bajce, zapraszamy na rozwijające kreatywność i pobudzające wyobraźnię Warsztaty Teatralne z reżyserką spektaklu oraz aktorami.

Projekt "Kultura Dostępna na Makach" dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura Dostępna".

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło