DDK "Bronowice"

Spektakl "Oświadczyny"

Data wydarzenia: 18-04-2016

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" zaprasza wszystkich miłośników małych form scenicznych na kolejną gratkę - spektakl pt:"Oświadczyny" wg. Antoniego Czechowa w wykonaniu Grupy Teatralnej z Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów nr 4.

Grupa teatralna działająca przy Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów nr 4 istnieje od około 6 lat. Są to seniorzy - amatorzy którzy na zajęciach teatralnych odkrywają i realizują swoje talenty i pasje. Grupa regularnie występuje z różnym repertuarem dla dzieci i dorosłych.Seniorzy mają na swoim kącie przedstawienia m.in.: "Dziad i baba", "Hamlet ze wsi Głucha Dolna", "Ożenek", "Jubileusz", "Jasełka", bajki dla dzieci oraz liczne skecze i scenki rodzajowe o charakterze komediowym. Opiekunem grupy jest Pani Beata Kidaj.

Humoreska sceniczna pt. "Oświadczyny" jest doskonałą satyrą na życie prowincji rosyjskiej z końca XIX w. Życie zamknięte w maleńkim kółeczku spraw osobistych i drobnych kłopotów domowych, jest opisane z komizmem zniewalającym, któremu niepodobna się oprzeć...

Spektakl "Oświadczyny" zostanie wystawiony w Galerii Krańcowej, 18 kwietnia 2016 roku, o godzinie 16:00.


DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło