Pracownie Kultury Tatary

Spektakl Teatru Impro Bezczelni

Data wydarzenia: 29-03-2017

Marzec, to nie tylko MIESIĄC KOBIET... laugh Co roku, 27 marca, na całym świecie obchodzony jest także Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tego właśnie względu zapraszamy w środę, 29 marca 2017 na spektakl Teatru Impro Bezczelnego w Pracowniach Kultury Tatary!

Improv show to w 100% improwizowany interaktywny spektakl złożony z kilku-kilkunastu tzw. gier improwizowanych. Jest to kolaż scenek oraz zabaw teatralnych i scenicznych, opartych na zasadach impro, w którym wykorzystują sugestie publiczności do tworzenia niezwykłych scenek, niesamowitych bohaterów, przezabawnych sytuacji, szaleńczych pościgów, kosmicznych odysei, magicznych opowiadań – ogranicza ich tylko wyobraźnia publiczności! Spektakl jest dopasowany do odbiorcy w każdym wieku i tematycznie nawiązuje do charakteru imprezy, czyli Międzynarodowego Dnia Teatru.

Teatr Impro Bezczelny  bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Jest to teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie. Ich warsztat improwizatorski rozwijany jest od 8 lat. W 2008 roku powstała grupa No Potatoes Improv Teatr, w której pracowali nad technikami i formami impro. Występowali na festiwalach teatralnych (w Krośnie, Maszewie, Tarnowie, Lublinie, Warszawie) i improwizowanych (Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Konstancin Jeziorna). Od 2015 roku działają jako Impro Teatr Bezczelny.

 
kiedy? - 29 marca 2017 r., godz. 18:00
gdzie? - Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło