DDK "Bronowice"

Warsztaty rękodzieła

Data wydarzenia: 16-06-2016

Zapraszamy na kolejną, piątą już, edycję Lubelskich Dni Seniora. Inicjatywa ta na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń miasta Lublin. Wzorem lat ubiegłych, miejskie instytucje działające w różnych dziedzinach, takich jak edukacja, kultura, sport i medycyna, organizują we wszystkich dzielnicach różne wydarzenia adresowane do całej społeczności Lublina. Lubelskie Dni Seniora to idealna okazja, by zacieśnić więzi międzypokoleniowe poprzez wspólny udział w przygotowanej ofercie.


Pierwszą propozycją, którą Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" przygotował z okazji V Lubelskich Dni Seniora będą warsztaty rękodzieła artystycznego zatytułowane "Letnie Ogrody". Odbędą się one w czwartek, 16 czerwca 2016 roku, a także w piątek, 17 czerwca 2016 roku, o godzinie 11:00, w naszej głównej siedzibie, przy ul. Krańcowej 106 - sala plastyczna, pierwsze piętro. 

W ramach warsztatów będziemy wykonywali ozdobne kwiaty z organzyny, krepiny, koralików i innych materiałów, które wpadną nam w ręce... Oczywiście wszystkie materiały zapewniamy my, a efekty swojej pracy każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu!

Zapraszamy zatem i jedyne, co jest wymagane i absolutnie obowiązkowe to ogromna dawka pozytywnej energii, uśmiechu i chęci do działania! wink

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło