Pracownie Kultury Maki

Warsztaty Świąteczne

Data wydarzenia: 19-12-2015

W ramach projektu "Kultura Dostępna na Makach" zrealizowaliśmy tzw. "Punkt Kultury". Nasi instruktorzy, z pomocą studentów Animacji Kultury z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, przemierzali dzielnicę Kośminek wzdłuż i wszerz, by poznać pomysły mieszkańców na inicjatywy kulturalne. Chcemy wspólnie przygotować najlepszą ofertę kulturalną w Lublinie!

Spośród wszystkich Waszych pomysłów na zajęcia stałe, cykliczne oraz jednorazowe wydarzenia kulturalne wybraliśmy te, które możemy zorganizować (chociaż koncert One Direction w Lublinie istotnie wydawał się kuszący wink ) i już niedługo zaprezentujemy ofertę Pracowni Kultury Maki. A już teraz zapraszamy na wybrane trzy wydarzenia, na których Wam zależało.

19 grudnia 2015, o godzinie 15:00, w Pracowniach Kultury Maki, przy ul. Olchowej 8, zapraszamy wszystkich na familijne Warsztaty Świąteczne! Stworzymy wspólnie wspaniałe ozdoby świąteczne, piękne, pękate bombki, eleganckie łańcuchy, zielone, pachnące wieńce, zachwycające stroiki, a wszystkie wyroby będzie można zabrać ze sobą do domu i udekorować nimi swoje mieszkania. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały oraz pomoc instruktorów :)

Niech tegoroczna Wigilia będzie oprawiona i upiększona dekoracjami, które wykonają całe familie wspólnie. Bo czy nie o to właśnie chodzi w czasie Świąt Bożego Narodzenia? wink By wszyscy razem zatrzymali się na chwilę i docenili wartość bliskich osób. Na przekór komercjalizacji Świąt, proponujemy rodzinne spotkanie w sobotę, by razem przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia, jakim są Narodziny Boga!

Projekt "Kultura Dostępna na Makach" dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura Dostępna".

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło