Pracownie Kultury Maki

Warsztaty Wikliniarskie

Data wydarzenia: 15-12-2015

W ramach projektu "Kultura Dostępna na Makach" zrealizowaliśmy tzw. "Punkt Kultury". Nasi instruktorzy, z pomocą studentów Animacji Kultury z Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, przemierzali dzielnicę Kośminek wzdłuż i wszerz, by poznać pomysły mieszkańców na inicjatywy kulturalne. Chcemy wspólnie przygotować najlepszą ofertę kulturalną w Lublinie!

Spośród wszystkich Waszych pomysłów na zajęcia stałe, cykliczne oraz jednorazowe wydarzenia kulturalne wybraliśmy te, które możemy zorganizować (chociaż koncert One Direction w Lublinie istotnie wydawał się kuszący wink ) i już niedługo zaprezentujemy ofertę Pracowni Kultury Maki. A już teraz zapraszamy na wybrane trzy wydarzenia, na których Wam zależało.

Już 15 grudnia 2015, o godzinie 15:00, w Pracowniach Kultury Maki, przy ul. Olchowej 8, zapraszamy wszystkich na Warsztaty Wikliniarskie! Będzie to wyjątkowa okazja, by z młodych pędów wierzb stworzyć piękne rzeczy. Dzięki zaplataniu wikliny będziemy mogli przygotować śliczne ozdoby, kosze oraz wszystko, na co tylko pozwoli wyobraźnia...

Projekt "Kultura Dostępna na Makach" dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura Dostępna".

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło