Pracownie Kultury Maki

Wielki Casting MiniMini+

Data wydarzenia: 21-05-2017

W weekend 20 i 21 maja 2017, zapraszamy na II edycję Wielkiego Castingu MiniMini+, który odbędzie się w Pracowniach Kultury Maki!! laugh

Dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji! Dla wszystkich przewidzieliśmy wspólną zabawę, wiele atrakcji oraz spotkanie z Rybką MiniMini. W tegorocznym castingu wyłonionych zostanie 76 dzieci, które zostaną zaproszone do udziału w nowym sezonie programu „Wygibajki”. Tym razem dzieci spotkają się na planie z Kasią Klich. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Jeśli uważasz, ze Twoje dziecko jest przebojowe, otwarte i bardzo energiczne zgłoś je na nasz casting za pomocą formularza zgłoszeniowego (dostępny TUTAJ).

UWAGA! Casting będzie polegał na luźnej rozmowie z dzieckiem. Dziecko może być poproszone o powiedzenie wierszyka lub zatańczenie. 


Warto przyjść na wydarzenie nawet jeśli rezerwacja online dobiegła końca. Na dzieci czekają atrakcje i niespodzianki! Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej MiniMini+ w drugiej połowie czerwca. W sekcji wideo internauci będą mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Laureaci zabawy zostaną zaproszeni do II edycji programu MiniMini+ znanego już widzom stacji pt. „Wygibajki”. To format muzyczno-taneczny dla młodych widzów. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie Kasia Klich.

Zgłoś dziecko do castingu przez nasz formularz i pamiętaj by zabrać ze sobą wydrukowane oświadczenie i kartę castingową.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło