DDK "Bronowice"

Wykład "Lublin w literaturze"

Data wydarzenia: 21-06-2016

Zapraszamy na kolejną, piątą już, edycję Lubelskich Dni Seniora. Inicjatywa ta na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń miasta Lublin. Wzorem lat ubiegłych, miejskie instytucje działające w różnych dziedzinach, takich jak edukacja, kultura, sport i medycyna, organizują we wszystkich dzielnicach różne wydarzenia adresowane do całej społeczności Lublina. Lubelskie Dni Seniora to idealna okazja, by zacieśnić więzi międzypokoleniowe poprzez wspólny udział w przygotowanej ofercie.


Ostatnią propozycją, którą Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" przygotował z okazji V Lubelskich Dni Seniora będzie wykład zatytułowany "Lublin w literaturze". Odbędzie się on we wtorek, 21 czerwca 2016 roku, o godzinie 11:00, w naszej głównej siedzibie, przy ul. Krańcowej 106.

Lublin to piękne miasto. Stare i dostojne, ze strzegącym go na wzgórzu zamkiem. Jego piękno od wieków opiewają poeci i pisarze. Aby poszukać na to dowodów, wspólnie wybierzmy się w literacką podróż po Mieście Inspiracji. A wielu pisało o Lublinie, o ludziach w nim żyjących, o zdarzeniach, które miały w nim miejsce, o jego zabytkach, budynkach, ulicach - praktycznie o każdym zakątku.

Wykład poprowadzi Iwona Chołaj.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło