Pracownie Kultury Tatary

Zabawa "Panie proszą Panów"

Data wydarzenia: 17-06-2016

Zapraszamy na kolejną, piątą już, edycję Lubelskich Dni Seniora. Inicjatywa ta na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń miasta Lublin. Wzorem lat ubiegłych, miejskie instytucje działające w różnych dziedzinach, takich jak edukacja, kultura, sport i medycyna, organizują we wszystkich dzielnicach różne wydarzenia adresowane do całej społeczności Lublina. Lubelskie Dni Seniora to idealna okazja, by zacieśnić więzi międzypokoleniowe poprzez wspólny udział w przygotowanej ofercie.


Drugą propozycją, którą Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" przygotował z okazji V Lubelskich Dni Seniora będzie wieczorek taneczny zatytułowany "Panie proszą Panów". Odbędzie się on w piątek, 17 czerwca 2016 roku, o godzinie 18:00, w Pracowniach Kultury Tatary, przy ul. Hutniczej 28A.

Jest to już trzecia taka zabawa w naszej filii w Dzielnicy Tatary. Wieczór umilą znane i lubiane przeboje sprzed lat, a do nich tańce, integracje oraz wiele niespodzianek... Zachęcamy do przyniesienia ze sobą przekąsek, napojów i innych smakołyków, najlepiej własnoręcznie przyrządzonych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wprowadziliśmy zapisy telefoniczne. Swoją obecność prosimy potwierdzić telefonicznie, pod numerem 81 746 61 94, maksymalnie do 13 czerwcawink

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło