Wszystkie siedziby

Zakończenie Sezonu Kulturalnego 2014/1015

Data wydarzenia: 14-06-2015

Już po raz trzeci skorzystamy z gościnnych progów Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim, aby pokazać mieszkańcom Lublina, że Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" to miejsce dla każdego, w każdym wieku, z przeróżnymi pasjami i talentami.

W niedzielę, 14 czerwca 2015 r. o 14:30 zapraszamy wszystkich na tegoroczne podsumowanie sezonu kulturalnego. A ewidentnie mamy czym się pochwalić!

Ponad 450 uczestników zajęć, 11 grup tanecznych, 5 zespołów plastycznych, wystawy plenerowe, liczna grupa utalentowanych dorosłych, laury i wyróżnienia na konkursach wojewódzkich i wiele, wiele innych osiągnięć.

Na wstępie, od 14:30 zaprosimy na scenę wszystkich miłośników Zumby, aby rozgrzali publiczność przed kolejnymi atrakcjami. O 15:00 rozpocznie się właściwa Gala.

Wszystkie prezentacje podzielimy na cztery bloki artystyczne. W każdym z nich publiczność zobaczy prezentacje grup w wieku od lat 3 (najmłodsi) do lat 85. Będą piosenki, układy taneczne (hip hop, taniec rewiowy, tańce baletowe i inne) oraz krótkie formy teatralne w wykonaniu dzieci i dorosłych, tj. teatr lalek oraz skecze na podstawie „Teatrzyku Zielona Gęś” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, w wykonaniu Grupy Teatralnej Dorosłych. Na zakończenie niespodzianka od Uczestników Warsztatowni! Nie zabraknie też oczywiście i wielkiego finału, na który warto poczekać. :)

Dookoła widowni przez cały czas rozgrywać się będą gigantyczne akcje plastyczne na płótnach i stelażach.

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło