Wszystkie siedziby

Zapisy na akcję "Zima w Mieście 2016"!!

Data wydarzenia: 01-02-2016

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!!
Z ogromną radością ogłaszamy, że w tym roku Akcja "Zima w Mieście" odbędzie się u nas już nie w dwóch, a W TRZECH SIEDZIBACH!! Dzięki temu jeszcze więcej dzieci będzie mogło skorzystać z naszej zimowej oferty!! smiley smiley

W każdej z trzech instytucji dzieciaki będą mogły bawić się zgodnie z tym samym, przygotowanym przez nas, programem (choć realizowanym w różnej kolejności - szczegółowy plan ferii poniżej)...

Zapisy rozpoczynamy 1 lutego 2016 roku, w godzinach pracy kasy (12:30 do 18:00), a dodatkowo specjalnie dla Państwa, w pierwsze dwa dni lutego nawet od godziny 8:00 do 18:00.

Zapisanie dziecka jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zimowiska, podpisaniem odpowiednich dokumentów oraz wpłatą w kasie 65 złotych, co stanowi należność od jednego uczestnika za jeden turnus pięciodniowy. Turnus I odbywa się w dniach 15-19 lutego 2016 roku, turnus II odbywa się w dniach 22-26 lutego 2016 roku.


 

Podczas

  • "Przyscenicznych Akcji" proponujemy między innymi: spektakl dla dzieci w wykonaniu młodych Artystów scen lubelskich, warsztaty teatralne, warsztaty robienia kukiełek oraz ich animacji.
  • "Nie tylko Abstrakcji" proponujemy między innymi: zajęcia plastyczne (malowanie, rysowanie), warsztaty rzeźbiarskie z gliny i warsztaty tworzenia zwierzaków z balonów.
  • "Dźwiękowych Wibracji" proponujemy między innymi: zajęcia Zumba Kids, warsztaty bębniarskie, karaoke i audycję muzyczną w wykonaniu Artystów.
  • "Kinowych Sensacji" proponujemy między innymi: projekcję filmu na dużym ekranie (5,5m x 3m) na sali widowiskowej w Pracowniach Kultury Maki z pałaszowaniem popcornu, ale także kalambury, gry i inne filmowe atrakcje.
  • "Wspólnych Integracji" proponujemy między innymi: przeróżne gry i wspólne zabawy przy wesołej muzyce z ulubionymi clownami naszych dzieciaków - Ruphertem i Rico - z autorskim programem "Zapraszamy do Tańca Połamańca".

 

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło