DDK "Bronowice"

Wystawa Malarstwa Elżbiety Osypiuk

Data wydarzenia: 16-09-2016

Zapraszamy do Galerii Krańcowej na wystawę prac malarskich Elżbiety Osypiuk.

Wernisaż wystawy odbędzie się 16 września 2016 roku, o godzinie 18.

Wystawę będzie można oglądać od 16 września 2016 r. do 13 października 2016 r. w Galerii Krańcowej.

Elżbieta Osypiuk urodziła się, mieszka i pracuje w Lublinie. Z wykształcenia jest matematykiem i pracuje na Uniwersytecie Przyrodnicznym. Malarstwem zajmuje się amatorsko, a od 2012 roku uczęszcza na zajęcia do Akademii Rysunku i Malarstwa "Canaletto Art", prowadzonej przez Elizę Dudek-Wójcicką, Łukasza Wójcickiego oraz Valerię Iesalovą - artystów plastyków.

Maluje przede wszystkim pejzaże, kwiaty, a czasami lubelską Starówkę. Rzadko postaci. W Jej pracach dominują kolory stonowane, choć czasami pojawiają się również kontrastowe zestawienia. Dużą uwagę Artystka zwraca właśnie na kolor i światło. Lubi pracować szpachlą, lubi fakturę i odważniejsze pociągnięcia. Jej obrazy są wykonane realistycznie techniką olejną lub akrylową.

Artystka brała już udział w wielu wystawach zbiorowych (wystawa prac uczestników Akademii Rysunku i Malarstwa w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie, wystawa w Centrum Kongresowym UP z okazji inauguracji roku akademickiego 2013/2014), jak i indywidualnych (w Zespole Szkół nr 7 w Lublinie, w Domu Żołnierza w Lublinie zorganizowana przez Klub Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady, w Gminnym Centrum Kultury w Ziółkowie).

 

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło