Ładowanie...

Wydarzenia specjalne

Kim była Antonina Grygowa

Kim była Antonina Grygowa

Już po raz trzeci młodzi mieszkańcy osiedla im. Antoniny Grygowej w Lublinie spotkają się ze Stowarzyszeniem Rekonstrukcji Historycznej Wrzesień 39 w ramach projektu "O Grygowej z Tetmajerem wśród Łabędzi na Akacji" realizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" przy dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dotychczas uczestnicy poznali postacie Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" oraz Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", którzy patronują ulicom znajdującym się w sąsiedztwie osiedla.

W najbliższą sobotę spotkanie szczególne, ponieważ dotyczyć będzie patronki osiedla Antoniny Grygowej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 mini wykładem wprowadzającym, który wygłosi mgr Dominika Lipska, pracownik Instytutu Historii KUL, następnie dzieci i młodzież udadzą się wraz z grupą rekonstrukcyjną na warsztaty terenowe.

Podróże z Oskarem Kolbergiem

Podróże z Oskarem Kolbergiem

Zapraszamy na "Podróże z Panem Oskarem Kolbergiem- Wesele Lubelskie". W programie m. in. Warsztaty Tańca Ludowego 

Śpiew wolności

Śpiew wolności

Zapraszamy na koncert w 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości oraz w 195 rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki. W programie utwory Stanisława MOniuszki ze Śpiewnika domowego oraz Pieśni Patriotyczne.

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"

10.11.2014

Start godz. 18:00

Kim była Antonina Grygowa
Podróże z Oskarem Kolbergiem
Śpiew wolności

Co się wydarzy u nas w tym tygodniu?

DDK Bronowice
Filia DDK Bronowice
Sobota Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Kim była Antonina Grygowa

10:00 CAŚ  ul. A. Grygowej 4B

więcej ...
Podróże z Oskarem Kolbergiem

11:30

więcej ...
Akademia Smyka

11:00-13:00

więcej ...
Cafe Senior

16:00 - 18:00

więcej ...
Zumba

19:00 - 21:00

więcej ...
Zajęcia taneczne z el. baletu

Słoneczka I 15:45-16:30

Słoneczka II 16:30-17:15 

Kryształki 17:15- 18:15

więcej ...
Suwak - zajęcia świetlicowe

16:00-19:00

więcej ...
Grupa Baletowa

Łabędzie -  16:30- 17:15

Syrenki -  17:15- 18:15

więcej ...
ZTN Etezja

19:30 - 21:30

więcej ...
Hip Hop gr. starsza

18:30-19:30

więcej ...
Aerobik

18:30 - 19:30

więcej ...
Hip Hop dzieci

17:00-17;45

więcej ...
Suwak zajęcia świetlicowe

13: 00 - 17:00

więcej ...
Hip Hop grupa No Name

17:15-19:15

więcej ...
Zajęcia taneczne z el. baletu

Słoneczka I 15:45-16:30

Słoneczka II 16:30-17:15

 Kryształki 17:15-18:15

więcej ...
Akademia Smyka

11:00 - 13:00

więcej ...
Plastyka

grupa młodsza I 15:30 - 16:45

grupa młodsza II 17:00 - 18:15

więcej ...
Zumba

19;00-20:00

więcej ...
Aerobik

18;30-19:30

więcej ...
Akademia Malucha

9:00 - 11:00

więcej ...
Plastyka

15:15 - 16:45 grupa starsza I

17:00 - 18:30 grupa starsza II

więcej ...
Hip Hop gr. starsza początkująca

18;30-19:30

więcej ...
Warsztatownia

16:00 - 17:30

więcej ...
Grupa Baletowa

Łabędzie 16:30 - 17:30

Syrenki 17:30 - 18:30

więcej ...
ZTN Etezja

19:30 - 21:30

więcej ...
Kawiarenki Krawieckie

14:30-17:00

więcej ...
Grupa Teatralna dla dzieci i młodzieży

16:00 - 17:30

więcej ...
Hip Hop grupa No Name

17:30 - 18:30

więcej ...

Współpraca z DDK "Bronowice"