Dzielnice Kultury
Miejski plener-spacer z ołówkiem
Bronowice
Zapraszamy serdecznie na cykl warsztatów artystycznych w Miejskim Plenerze – Spacer z ołówkiem.
Plener - malowanie obrazów na wolnym powietrzu bezpośrednio z natury. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieć możliwość nauczyć się rysować w następujących technikach malarskich: pastel, grafika, akwarela, linoryt oraz akryl. Uczestnicy nie muszą posiadać zdolności artystycznych ani wcześniejszych doświadczeń.
Wiek uczestników od 7 lat. Górnej granicy wiekowej nie ma. Uwaga! Osoby w wieku 7–12 lat biorą udział w warsztatach wspólnie z rodzicami/opiekunami prawnymi (rodzice/opiekunowie nie muszą wspólnie z grupą rysować, ale są zobowiązani do sprawowania opieki nad własnymi dziećmi). Zapewniamy uczestnikom warsztatów w niezbędne materiały, więc nie muszą Państwo ze sobą mieć materiały do rysowania. Jeżeli jednak Państwo chcą przyjść z własnymi materiałami i wspólnie z nami porysować, to również zapraszamy do zgłaszania udziału. Język nie będzie barierą udziału w warsztatach, ponieważ instruktorzy mówią po polsku, ukraińsku i angielsku.
Aby się zapisać na warsztaty, trzeba wypełnić formularz dostępny w poszczególnych wydarzeniach o których informujemy na naszym Fecebooku - otwórz.
Warsztaty będą się odbywać w godzinach 10:00–13:00 w następujących terminach:
- 06.06 Pastele olejne
- 13.06 Grafika
- 04.07 Akwarela
- 11.07 Linoryt
- 18.07 Pastele olejne
- 01.08 Grafika
- 08.08 Akryl na płótnie
Miejsce: Skwer im. Prymasa Tysiąclecia w pobliżu pomnika kardynała Stefana Wyszyńskiego