MediaLab: "Bronowice - historie ludzi stąd" - 22/25.06.2015

Rozpoczęliśmy tygodniowy cykl warsztatów "Bronowice - historie ludzi stąd", skierowany do młodzieży. Uczestnicy przez cztery dni uczyli się, na czym polega praca dziennikarza, jak obsłużyć cyfrowe dyktafony stereo, przeprowadzić profesjonalny wywiad i jak go później zmontować w darmowym programie do cyfrowej obróbki dźwięku.
Po teorii przyszedł czas na praktykę. Zaprosiliśmy Pana Stanisława Góreckiego i Pana Lucjana Chudzika, z którymi młodzież przeprowadziła wywiad, by następnie przygotować wyjątkowy reportaż, który dostępny jest do odsłuchania poniżej. - od 22 do 25 czerwca 2015 r.

 

 

Cykl warsztatów "Bronowice - historie ludzi stąd" jest realizowany w ramach projektu "Inwestycja w Kulturę" (Inwestycja w kulturę. Działania systemowe na rzecz edukacji kulturalnej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013, ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Priorytet 3 Współpraca sieciowa oraz inicjatywy społeczności lokalnych. Działanie 3.1. Rozwój regionalnych i lokalnych możliwości współpracy transgranicznej).

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło