Pracownie Kultury Maki

Dziecięcy Klub Filmowy - DZIEŃ DZIECKA

Data wydarzenia: 01-06-2017

Zapraszamy wszystkie dzieci oczarowane magią kina!!

W trakcie spotkań prezentujemy piękne filmy familijne, poruszające animacje i wartościowe bajki, które są wstępem do dalszych rozważań, zabaw i wyimaginowanych podróży, by dzięki nim poznawać i lepiej rozumieć otaczający nas świat.


Naszą SPECJALNĄ propozycją, z okazji DNIA DZIECKA będzie pierwszy, pełnometrażowy film z uroczym i rozbrajającym ulubieńcem z kreskówek Walta Disneya w roli głównej - "Goofy na wakacjach"! laugh

Podczas ostatnich dni w szkole, tuż przed wakacjami, nastoletni Max zakochuję się w Roxanne, bardzo atrakcyjnej dziewczynie ze szkoły. Próbuje umówić się z nią na randkę, ale w tym samym czasie ojciec postanawia zabrać go na ryby. Co z tego wyniknie?

"Goofy na wakacjach" to rock'n'rollowa opowieść o tym jak Goofy ze swoim nastoletnim synem Maxem wybrali się na wakacyjną włóczęgę. Kiedy Goofy stara się "przerzucić most" nad wielką pokoleniową przepaścią, Max stanął przed pewnym dylematem - skłamać i zranić uczucia swojego taty, czy ryzykować utratę dziewczyny swoich marzeń.

Ta pełna błazeńskich dowcipów, zabawnych przygód - ze spotkaniem Wielkiej Stopy włącznie - pogodna, animowana komedia ze studia Walta Disneya jest uroczą rozrywką dla całej rodziny. Porusza przy tym istotne problemy: relacji ojca z synem, dorastania oraz komunikacji międzypokoleniowej.Twórcy "La La Land" mogliby uczyć się od Disneya, jak kręcić musical na autostradzie cheeky


kiedy? - 1 czerwca 2017 r., godz.17:00
gdzie? - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło