Pracownie Kultury Maki

UROCZYSTE OTWARCIE Pracowni Kultury Maki

Data wydarzenia: 27-01-2016

Nadszedł wreszcie TEN DZIEŃ!!! laugh laugh laugh laugh

 

Szanowni Państwo!

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" powstał w 1958 roku, prowadzi więc swoją działalność społeczno-kulturalną dla mieszkańców Lublina już prawie 60 lat...  W pierwszych latach swojego istnienia, Dom Kultury prowadził jedynie formy pracy klubowej, stopniowo rozszerzając jednak działalność o nowe formy artystyczne, edukacyjne i rozrywkowe. W roku 2003 otwarta została Filia Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice" na Tatarach, przy ul. Hutniczej 28A, która otrzymała oficjalną nazwę Pracownie Kultury Tatary. Przełom roku 2015 i 2016 to kolejny krok. Otwieramy dla Państwa naszą drugą filię, w dzielnicy Kośminek, przy ul. Olchowej 8, która otrzymuje nazwę Pracownie Kultury Maki.

Dokładamy wszelkich starań, aby w tym miejscu, kultura była dostępna dla każdego, na wyciągnięcie ręki i by realizować swoje motto "Kulturalnie na co dzień" z możliwie największym oddaniem. Naszą misją jest zatem stworzenie miejsc, w których każdy, bez wyjątku, będzie miał możliwość spotkania z KULTURĄ, w których będzie czuł się swobodnie, będzie mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania, spotka ludzi podobnych sobie...

Zapraszamy do nas całe rodziny. Znajdą tu miejsce najmłodsi (jeszcze nie potrafiący samodzielnie chodzić smiley ), dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzież, wreszcie studenci, dorośli i seniorzy. A uśmiechy na twarzach naszych "Stałych Bywalców" mówią więcej, niż tysiąc słów...

Dziękujemy Państwu za ogromne wsparcie i ogłaszamy, iż 27 stycznia Pracownie Kultury Maki zostaną oficjalnie otwarte!

Z tej okazji, 27 stycznia o godzinie 18:00, odbędzie się koncert trio Krzysztofa Herdzina, polskiego pianisty, kompozytora, aranżera, dyrygenta, producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, autora jazzowych przeróbek utworów Fryderyka Chopina, orkiestratora nagrodzonej Oscarem muzyki Jana A.P. Kaczmarka. Występował z i tworzył dla takich Artystów, jak: Kayah, Anna Maria Jopek, Robert Janowski, Ryszard Rynkowski, Katarzyna Groniec, Edyta Geppert, Seweryn Krajewski, Maryla Rodowicz, Wojciech Gąssowski, Halina Mlynkova, Magda Umer, czy Irena Santor.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można zdobyć podczas licznych konkursów w trakcie DNI OTWARTYCH w Pracowniach Kultury Maki, 23 i 24 stycznia 2016 roku oraz podczas konkursu na naszej stronie na Facebooku (już wkrótce) i w mediach!


 

DDK tło
DDK tło
Tatary tło
Tatary tło
Maki tło
Maki tło
Krancowa tło
Krancowa tło